Ahmad Jamal - portret z autografem plus zestaw 50 grafik - reprodukcje - Rafał Mróz

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Ahmad Jamal - portret z autografem
plus zestaw 50 grafik
(bez podpisu) - reprodukcje
autor Rafał Mróz

Ahmad Jamal 
To jeden z najznamienitszych amerykańskich pianistów jazzowych, który swój pierwszy zespół The Three Strings założył w 1951 roku i pozostał wierny tej koncepcji muzyki przez następne dekady. Jego brzmienie odznacza się zarówno ujmującym liryzmem, jak i subtelnym swingiem. Jamal nagrał ze swym trio wiele wybitnych płyt, z których najważniejszą okazała się Ahmad Jamal at the Pershing. Pracuje zwykle w autorskim trio, ale chętnie zapraszany jest także do udziału w sesjach przez innych artystów (zrealizował doskonałe nagrania z Garym Burtonem oraz Yusefem Lateefem). Miles Davis przyznał, że interesujące koncepcje rytmiczne Jamala z powodzeniem włączał do swoich kompozycji.
Opracowanie: Dionizy Piątkowski

Autor książki wraz z wydawcą książki O ŻYCIU I MUZYCE Z LEGENDAMI JAZZU zwrócili się do muzyka z prośbą o podpisanie grafiki/grafik ze swoim portretem, który stanowi wyjątkową, niepowtarzalną atrakcję do oferowanego zestawu.
To wyjątkowy, elegancki, kolekcjonerski box zawierający kartonowe opakowanie (22 x 30 x 3 cm) oraz 50 reprodukcji portretów muzyków.
Zostały one wydrukowane w formacie A4 na papierze satynowym o gramaturze 300 g.

Idealne do oprawienia i zawieszenia w mieszkaniu, domu czy biurze.

Kolejność ułożenia w boxie w układzie alfabetycznym
Zbiór grafik:

John Abercrombie, Terence Blanchard, Gary Burton, Larry Carlton, Ron Carter , Stanley Clark, Jimmy Cobb, Billy Cobham, Larry Coryell, Jack DeJohnette, Al Di Meola, Lou Donaldson, Bob Dorough, Peter Erskine, Bill Frisell, Jan Garbarek, Benny Golson, Billy Hart, Louis Hayes, Jimmy Heath, Eddie Henderson, Dave Holland, Ahmad Jamal, Bob James, Al Jarreau, Richard Laird, Ramsey Lewis, Charles Lloyd, Joe Lovano, Mike Mainieri, Pat Martino, Bennie Maupin, John McLaughlin, Pat Metheny, Bob Mintzer, Airto Moreira, David Murray, Gary Peacock, Jean-Luc Ponty, Sonny Rollins, John Scofield, Archie Shepp, Wayne Shorter, Sonny Simmons, Lonnie Smith, Mike Stern, Steve Swallow, Lenny White, Buster Williams, Gerald Wilson.

---
Rafał Mróż urodzony 5 kwietnia 1974 roku. Rysownik, portrecista, autor komiksów, rysunków satyrycznych – samouk. Jego prace ukazywały się w wydawnictwach: AQQ, Krakers, Świat Komiksu, Gazecie „Nie”. Laureat jednej z nagród specjalnych w Międzynarodowym Konkursie Na Rysunek Satyryczny „Radio” – Kożuchów 2005. Współtwórca komiksu patriotycznego „1831 – Bitwa Pod Dębem Wielkim”.
Prezentowane grafiki ukazały się w książce Pawła Urbańca O ŻYCIU I MUZYCE Z LEGENDAMI JAZZU.
https://kolekcjonermuzyczny.pl/pl/p/O-zyciu-i-muzyce-z-legendami-jazzu/37
oferta z autografem autora książki:
https://kolekcjonermuzyczny.pl/pl/p/O-zyciu-i-muzyce-z-legendami-jazzu-z-autografem-autora/164

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl